Zapraszamy do skorzystania z usług naszej stylistki. Już dziś zapisz się na zakupy z bezpłatną poradą stylistki. Podczas spotkania, przy aromatycznej kawie, dowiesz się jakim typem kolorystycznym jesteś i jak dobierać fasony ubrań do swojej sylwetki. Następnie nasza stylistka zabierze Cię do sklepów, gdzie pokaże Ci stylizacje stworzone specjalnie dla Ciebie. Dopasowane do Twojego typu urody i sylwetki, a przede wszystkim do Twojego stylu życia i charakteru. Nie ma na co czekać. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (poniżej) i już dziś odmień swój wizerunek!

Zapraszamy też do polubienia naszego profilu na facebook https://www.facebook.com/FashionTimeGW/. Znajdziecie tam informacje o nowościach w sklepach, trendy, pomysły na stylizację.

Imię i nazwisko*

Adres e-mail*

Numer telefonu*

Wiek*

Rozmiar góra*

Rozmiar dół*

Wzrost*

Kolor oczu*

Naturalny kolor włosów*

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Olsztyn Property sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-549, ul. Piękna 18 w celu marketingowym i realizacji zakupów bonów Galerii Warmińskiej/ akcji Stylistka/ Top Fashion/.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną, marketingową i administracyjną administratora danych.
Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane i profilowane do ew. odwołania zgody.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, profilowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Akceptuję regulamin (poniżej).*

Regulamin

 1. Zgłoszenia do projektu przyjmujemy za pomocą wypełnionego formularza znajdującego się na stronie http://www.fashion-time.pl/akcja-stylistka.html
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń i kontaktowania się z wybranymi osobami, na podane przez nie w formularzu dane kontaktowe. Nastąpi wtedy umówienie terminu spotkania.
 3. Pierwszy etap to spotkanie przy kawie w jednej z kawiarni Galerii Warmińskiej podczas którego omawiamy potrzeby i oczekiwania uczestnika oraz predyspozycje finansowe.
 4. Drugi etap to analiza kolorystyczna oraz omówienie sylwetki, jej wad i zalet. Omówienie fasonów odpowiednich do danej figury.
 5. Trzeci etap obejmuje wspólne zakupy ze stylistką, podczas których zostaną zaprezentowane stylizacje dobrane do typu urody oraz sylwetki. Uświadomienie uczestnika o odpowiednim doborze stylizacji poparte argumentami.
 6. Biorąc udział w projekcie uczestnik wyraża zgodę na użycie jego wizerunku, sporządzanie dokumentacji zdjęciowej podczas spotkania i jej dowolne wykorzystanie przez organizatora w ramach projektu.
 7. W trakcie trwania projektu regulamin może ulec zmianie.
 8. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu spotkania.
 9. Dokonanie zakupów podczas spotkania nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam decyduje, w którym momencie ich dokona.
 10. Spotkanie ze stylistką (usługa stylizacji i zakupy) trwa ok. 3 godzin i jest bezpłatne dla wszystkich uczestników akcji.
 11. Stylistka decyduje, które zgłoszenie będzie brało udział w projekcie. Wypełnienie zgłoszenia nie gwarantuje, że dana osoba zostanie zaproszona na zakupy ze stylistką.
 12. Dane osobowe Uczestników podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) i będą wykorzystywane wyłącznie do celów przeprowadzenia projektu. Administratorem danych osobowych jest Olsztyn Property sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-549, ul. Piękna 18. Każdy z Uczestników ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w projekcie.
 13. Akceptując regulamin wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych dotyczących aktualnych ofert i wydarzeń w Galerii Warmińskiej.

Joanna Barczak

Z modą jest związana od wielu lat. Twórcza i kreatywna dusza, z nietuzinkowym spojrzeniem na modę. Jej styl jest eklektyczny, a ona sama jest barwną osobowością. Uwielbia niepowtarzalne ubrania i dodatki. Potrafi udowodnić, że czasami warto odważyć się na kolor i fason ubrań, do których nie miało się przekonania, pokazać jak przyjemne potrafią być zakupy i podpowiedzieć jak odnaleźć się w świecie panujących trendów. Pracowała jako projektantka mody w firmie odzieżowej, a doświadczenie zdobywała w atelier greckiego projektanta Kostasa Murkudisa w Berlinie. Była stylistką i menadżerką pierwszego w Olsztynie butiku z polskimi projektantami.