Zapraszamy do skorzystania z usług naszej stylistki. Już dziś zapisz się na zakupy z bezpłatną poradą stylistki. Podczas spotkania, przy aromatycznej kawie, dowiesz się jakim typem kolorystycznym jesteś i jak dobierać fasony ubrań do swojej sylwetki. Następnie nasza stylistka zabierze Cię do sklepów, gdzie pokaże Ci stylizacje stworzone specjalnie dla Ciebie. Dopasowane do Twojego typu urody i sylwetki, a przede wszystkim do Twojego stylu życia i charakteru. Nie ma na co czekać. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (poniżej) i już dziś odmień swój wizerunek!

Zapraszamy też do polubienia profilu na facebook https://www.facebook.com/FashionTimeGW/, który prowadzi nasza stylistka. Prezentuje na nim nowości w sklepach, trendy, pomysły na stylizację.

Imię i nazwisko*

Adres e-mail*

Numer telefonu*

Wiek*

Rozmiar góra*

Rozmiar dół*

Wzrost*

Kolor oczu*

Naturalny kolor włosów*

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Olsztyn Property Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56 c w celu marketingowym i realizacji zakupów bonów Galerii Warmińskiej/ akcji Stylistka/ Top Fashion/.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną, marketingową i administracyjną administratora danych.
Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane i profilowane do ew. odwołania zgody.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, profilowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Akceptuję regulamin (poniżej).*

Czy jesteś robotem?.*

Regulamin

 1. Zgłoszenia do projektu przyjmujemy za pomocą wypełnionego formularza znajdującego się na stronie http://www.fashion-time.pl/akcja-stylistka.html
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń i kontaktowania się z wybranymi osobami, na podane przez nie w formularzu dane kontaktowe. Nastąpi wtedy umówienie terminu spotkania.
 3. Usługa stylizacji wraz z zakupami trwa do 2 godzin. Każda następna godzina zakupów ze stylistką jest dodatkowo płatna – 50 zł/h.
 4. Pierwszy etap to spotkanie przy kawie w jednej z kawiarni Galerii Warmińskiej podczas którego omawiamy potrzeby i oczekiwania uczestnika oraz predyspozycje finansowe.
 5. Drugi etap to analiza kolorystyczna oraz omówienie sylwetki, jej wad i zalet. Omówienie fasonów odpowiednich do danej figury.
 6. Trzeci etap obejmuje wspólne zakupy ze stylistką, podczas których zostaną zaprezentowane stylizacje dobrane do typu urody oraz sylwetki. Uświadomienie uczestnika o odpowiednim doborze stylizacji poparte argumentami.
 7. Biorąc udział w projekcie uczestnik wyraża zgodę na użycie jego wizerunku, sporządzanie dokumentacji zdjęciowej podczas spotkania i jej dowolne wykorzystanie przez organizatora w ramach projektu.
 8. W trakcie trwania projektu regulamin może ulec zmianie.
 9. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu spotkania.
 10. Dokonanie zakupów podczas spotkania nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam decyduje, w którym momencie ich dokona.
 11. Pierwsze spotkanie ze stylistką, trwające do 2 godzin jest bezpłatne. Każde następne zakupy ze stylistką to koszt – 50 zł/h.
 12. Stylistka decyduje, które zgłoszenie będzie brało udział w projekcie. Wypełnienie zgłoszenia nie gwarantuje, że dana osoba zostanie zaproszona na zakupy ze stylistką.
 13. Dane osobowe Uczestników podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) i będą wykorzystywane wyłącznie do celów przeprowadzenia projektu. Administratorem danych osobowych jest Libra Project 2 sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300, ul. Sikorskiego 20. Każdy z Uczestników ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w projekcie.
 14. Akceptując regulamin wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych dotyczących aktualnych ofert i wydarzeń w Galerii Warmińskiej.

Rewolucjonistka i perfekcjonistka w jednej osobie. Choć rażącą siłę mody odkryła już dawno, to od niedawna zaczęła z niej korzystać. Nie wstydzi się swojego wieku i uważa, że czas po 30-tce jest najlepszy na zmiany oraz małe szaleństwa, również te w swojej szafie. Wraz z przyjaciółką postanowiły małymi ruchami podnosić szarą kotarę polskich ulic i inspirować kobiety do bliższego poznania swojego stylu, szukania własnych modowych inspiracji.

Uwielbia rzeczy dobre gatunkowo, ma czujne oko, nie zadawala jej bylejakość, a w stylizacji szuka „złotego środka”. Nie podąża za trendami, bo wie, że one przeminą, stawia na ponadczasowość.