Zapraszamy do skorzystania z usług naszej stylistki. Już dziś zapisz się na zakupy w Aurze Centrum lub Galerii Warmińskiej z bezpłatną poradą stylistki. Podczas spotkania przy kawie ustalicie czego brakuje w Twojej szafie i jakie są Twoje oczekiwania. Nasza stylistka zabierze Cię do sklepów, gdzie pokaże Ci stylizacje stworzone specjalnie dla Ciebie i dopasowane do Twojego stylu życia i charakteru. Nie ma na co czekać. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (w tym celu kliknij w wybrany kafelek poniżej) i już dziś odmień swój wizerunek!

Zapraszamy też do polubienia naszego profilu na facebook https://www.facebook.com/FashionTimeGW/. Znajdziecie tam informacje o nowościach w sklepach, trendy, pomysły na stylizacje.

Regulamin

 1. Zgłoszenia do projektu przyjmujemy za pomocą wypełnionego formularza znajdującego się na stronie  Akcja Stylistka Aura Centrum i Akcja Stylistka Galeria Warmińska
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń i kontaktowania się z wybranymi osobami, na podane przez nie w formularzu dane kontaktowe. Nastąpi wtedy umówienie terminu spotkania.
 3. Pierwszym etapem jest omówienie potrzeb i oczekiwań uczestnika oraz jego predyspozycji finansowych.
 4. Kolejny etap obejmuje wspólne zakupy ze stylistką, podczas których zostaną zaprezentowane stylizacje dopasowane do potrzeb uczestnika.
 5. Biorąc udział w projekcie uczestnik wyraża zgodę na użycie jego wizerunku, sporządzanie dokumentacji zdjęciowej podczas spotkania i jej dowolne wykorzystanie przez organizatora w ramach projektu.
 6. W trakcie trwania projektu regulamin może ulec zmianie.
 7. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu spotkania.
 8. Dokonanie zakupów podczas spotkania nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam decyduje, w którym momencie ich dokona.
 9. Spotkanie ze stylistką (usługa stylizacji i zakupy) trwa ok. 2 godzin i jest bezpłatne dla wszystkich uczestników akcji.
 10. Stylistka decyduje, które zgłoszenie będzie brało udział w projekcie. Wypełnienie zgłoszenia nie gwarantuje, że dana osoba zostanie zaproszona na zakupy ze stylistką.
 11. Dane osobowe Uczestników podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) i będą wykorzystywane wyłącznie do celów przeprowadzenia projektu. Administratorem danych osobowych jest Olsztyn Property sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-105, ul. Twarda 4. Każdy z Uczestników ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w projekcie.
 12. Akceptując regulamin wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych dotyczących aktualnych ofert i wydarzeń w Aurze Centrum i Galerii Warmińskiej.

Joanna Barczak

Z modą jest związana od wielu lat. Twórcza i kreatywna dusza, z nietuzinkowym spojrzeniem na modę. Jej styl jest eklektyczny, a ona sama jest barwną osobowością. Uwielbia niepowtarzalne ubrania i dodatki. Potrafi udowodnić, że czasami warto odważyć się na kolor i fason ubrań, do których nie miało się przekonania, pokazać jak przyjemne potrafią być zakupy i podpowiedzieć jak odnaleźć się w świecie panujących trendów. Pracowała jako projektantka mody w firmie odzieżowej, a doświadczenie zdobywała w atelier greckiego projektanta Kostasa Murkudisa w Berlinie. Była stylistką i menadżerką pierwszego w Olsztynie butiku z polskimi projektantami.