Fashion Time to magazyn modowy, który łączy światowe trendy z lokalnymi wpływami. Wierzymy, bowiem że to moda uliczna inspiruje projektantów do tworzenia nowych kolekcji, a nie odwrotnie. Chcemy pokazywać to co mamy najpiękniejszego na Warmii i Mazurach. Podczas sesji zdjęciowych chwalimy się zjawiskowymi miejscami z regionu.

W skład zespołu, który pracuje nad magazynem wchodzą tylko eksperci z regionu. Dzięki temu tworzymy projekt, który rozumiemy i który ma odzwierciedlenie w lokalnej rzeczywistości.

Magazyn FASHION TIME, który oddajemy w Wasze ręce ma być podpowiedzią jak wyglądać dobrze i stylowo na co dzień i od święta. Chcemy pokazywać Wam najlepsze ubrania, buty i dodatki, a także nowinki kosmetyczne. Zależy nam by wszystkie prezentowane w magazynie przedmioty były dostępne od ręki, a każdy mógł je dotknąć, przymierzyć czy powąchać na żywo.

Ważna jest dla nas jakość. Przywiązujemy zatem wagę by magazyn reprezentował sobą wysoką estetykę. Chcemy również by każdy kolejny numer był lepszy od poprzedniego.

Pragniemy się rozwijać i czekamy na Wasze sugestie.
Co chcielibyście jeszcze zobaczyć na łamach Fashion Time by Galeria Warmińska & Aura Centrum Olsztyna?

Redakcja