Video

Top Fashion odcinek 10

Galeria Warmińska wraz z telewizją ReTV zapraszają kochających modę – panie i panów – do akcji „Top Fashion”. Uczestnicy zabawy na oczach widzów telewizji ReTv będą rywalizowali o miano najlepiej wystylizowanej osoby, a w nagrodę otrzymają ubrania o wartości 1 tys zł. Zapisy ruszają już w marcu.

Zabawa „Top Fashion” będzie nawiązywała do poprzedniej zabawy modowej – Fashion Queen”, która cieszyła się ogromną popularnością wśród pań. Program, w którym dwie panie rywalizowały ze sobą o miano najlepiej wystylizowanej (ubrania trzeba było dobrać w butikach Galerii Warmińskiej, ich łączna wartość to 1 tys zł) osiągnął zasięg ponad 2,5 mln odbiorców. Tym razem zapraszamy do zabawy także i panów. Oni przecież także interesują się modą, umieją świetnie się ubierać” – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Aby się zgłosić do modowej zabawy należy mieć skończone 18 lat i wypełnić ankietę zgłoszeniową zamieszczoną na stronach: www.galeria-warminska.pl lub www.fashion-time.pl

Przypominamy, że modowe starcia polegają na stworzeniu w określonym przez stylistki Galerii Warmińskiej czasie dwóch stylizacji na wskazane także przez stylistki okazje (np. strój sportowy, czy na wieczorne party). Stylizacje ocenia jury i osoba, której modowe kompozycje zostaną ocenione wyżej może zatrzymać ubrania, które wybrała w czasie konkursu. Łączna wartość stylizacji to 1 tys zł.

Osoba, której stylizacje wypadną słabiej będzie musiała zwrócić ubrania do sklepów, z których je wybrała.

Szczegółowy regulamin zabawy dostępny jest na stronie internetowej www.galeria-warminska.pl, www.fashion-time.pl jak również w biurze Galerii Warmińskiej i w ReTV.