Video

Fashion Queen odcinek 7

Galeria Warmińska wspólnie z telewizją ReTV rozpoczynają nową modową akcję dla kobiet o nazwie „Fashion Queen”. Uczestniczki zabawy na oczach widzów telewizji ReTv  rywalizują o miano królowej mody, a w nagrodę – oprócz zaszczytnego tytułu –  będą mogły zatrzymać ubrania o wartości 1 tys zł.
„Zabawa polegał na rywalizacji dwóch kobiet, które w określonym czasie muszą w  przygotować dwie stylizacje, których temat określi stylistka Galerii Warmińskiej. O tym, która z uczestniczek poradzi sobie lepiej z wyborem garderoby zdecyduje jury, a zwyciężczyni w nagrodę będzie mogła zatrzymać ubrania ze stworzonych przez siebie stylizacji o wartości do 1 tys. zł”. Każda z uczestniczek zabawy przed wyruszeniem na zakupy otrzyma od organizatorów akcji po 1 tys zł. Ta, której stylizacje wypadną gorzej będzie musiała zwrócić ubrania do butików, zaś ta, która zostannie „Fashion Queen” danego odcinka będzie mogła wybrane przez siebie ubrania zatrzymać.

Do udziału w castingu do akcji „Fashion Queeen” mogą się zgłaszać kobiety o każdym typie urody i sylwetki, które skończyły 18 lat. Szczegółowy regularmin zabawy oraz kwestionariusz zgłoszeniowy, dostępny jest na stronie internetowej www.galeria-warminska.pl, www.fashion-time.pl jak również w biurze Galerii Warmińskiej i w ReTV.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy